Licznik odwiedzin: 260367

Aktualności

Konferencja w Krakowie- Wielointeligentna edukacja dla dziecka w praktyce

18.04.2011

Szanowni Państwo!

Zespół Doradców Metodycznych Urzędu Miasta Krakowa we współpracy z Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli Europejskie Centrum Edukacji serdecznie zapraszają Państwa Nauczycieli i Dyrektorów przedszkoli oraz Nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej na konferencję metodyczną Wielointeligentna edukacja dla dziecka w praktyce.

Szczegółowe informacje znajdują się poniżej oraz w ZAPROSZENIU

Bardzo prosimy o przesłanie zgłoszenia udziału (imię i nazwisko, nazwa placówki, nr tel. kontaktowego) wyłącznie drogą e-mailową na adres: biuro@radosnaoferta.pl do dnia 5 maja 2011r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Konferencja odbędzie się dn. 9 maja 2011r., w godz. 10.00 – 15.00 w siedzibie Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, ul. Podchorążych 2, Audytorium im. prof. W. Danka (I piętro).

 

Dla każdego z uczestników konferencji przygotowany został pakiet wartościowych materiałów metodycznych.

Mamy nadzieję, że konferencja przybliży Państwu możliwości wykorzystania koncepcji Wielointeligentnej edukacji dla dziecka w pracy pedagogicznej, ukaże jej implikacje praktyczne w nauczaniu języków obcych oraz uczeniu się małego dziecka. Autorska koncepcja Wielointeligentnej edukacji dla dziecka Aldony Kopik i Moniki Zatorskiej została zbudowana na teorii inteligencji wielorakich, która pozwala dostrzec indywidualny potencjał każdej osoby. Jest ona szansą na zmianę w edukacji małego dziecka w Polsce. Dzięki kreatywności, pasji pedagogicznej, indywidualności każdego nauczyciela wczesnej edukacji, otwarcia się dorosłych na niepowtarzalność oraz potencjał i wachlarz możliwości każdego dziecka mamy szansę razem tworzyć nową jakość pracy z dzieckiem.

 

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.

Organizatorki:

  • reprezentująca UM Krakowa - Barbara Szeląg - doradca metodyczny kadry kierowniczej
  • reprezentująca Europejskie Centrum Edukacji - Monika Zatorska, współautorka koncepcji Wielointeligentnej edukacji dla dziecka


Patronat medialny nad konferencją objęły redakcje czasopism
Wychowanie w Przedszkolu
i Życie Szkoły

                              

Sponsorem głównym konferencji jest firma Edukacja Polska S.A. producent środków dydaktycznych, wydawca podręczników i publikacji do edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej


 

Powrót