Licznik odwiedzin: 261467

Aktualności

SUKCES W KONKURSIE NA PROGRAM NAUCZANIA

12.03.2012

Program edukacji wczesnoszkolnej "Wielointeligentne odkrywanie świata" Moniki Zatorskiej i Aldony Kopik otrzymał II nagrodę w ogólnopolskim konkursie na opracowanie programów nauczania kształcenia ogólnego, zorganizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie.

Czytaj więcej

DOSKONALENIE NAUCZYCIELI

09.09.2011

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych najnowszych propozycji doskonalenia zawodowego, przygotowanych w ramach działalności Europejskiego Centrum Edukacji - Placówki Doskonalenia Nauczycieli o ogólnopolskich zasięgu działania. Przygotowaliśmy liczne propozycje warsztatów dla Państwa Nauczycieli i Dyrektorów.

Czytaj więcej

NOWOŚĆ - WIELOINTELIGENTNE ODKRYWANIE ŚWIATA W PRZEDSZKOLU - PROGRAM WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

09.09.2011

Szanowni Państwo! Z radością informujemy, że wydaliśmy program wychowania przedszkolnego "Wielointeligentne odkrywanie świata w przedszkolu", oparty na założeniach koncepcji Wielointeligentnej edukacji dla dziecka Aldony Kopik i Moniki Zatorskiej, który mamy nadzieję - życzliwie zostanie przez Państwa przyjęty i realizowany w codziennej pracy z dziećmi.

Czytaj więcej

Zachęcamy do lektury czasopism Życie Szkoły i Wychowanie w przedszkolu

27.06.2011

Szanowni Państwo! Miło nam poinformować, że w czerwcowych numerach czasopism "Życie Szkoły" oraz "Wychowanie w Przedszkolu" ukazały się artykuły Aldony Kopik i Moniki Zatorskiej na temat koncepcji Wielointeligentnej edukacji dla dziecka oraz recenzja książki "Wielorakie podróże - edukacja dla dziecka". Zachęcamy do lektury!

Czytaj więcej

Zapraszamy do lektury czasopism Dyrektor Szkoły oraz Przed Szkołą

16.06.2011

Zachęcamy do lektury. W czerwcowym numerze kwartalnika Przed Szkołą ukazał się artykuł Moniki Zatorskiej na temat roli diagnozy w koncepcji Wielointeligentnej edukacji dla dziecka. Bliższe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.dyrektorszkoly.pl

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w warsztatach Wielointeligentna edukacja dla dziecka w praktyce

26.05.2011

Zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach prowadzonych przez Monikę Zatorską. Terminy nowy rok szkolny można uzgadniać bezpośrednio z autorką (nr tel. 600 451 341)

Czytaj więcej

Dziękujemy za udział w konferencji!

25.05.2011

Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu Nauczycielom i Dyrektorom Przedszkoli i szkół podstawowych z terenu Krakowa i województwa małopolskiego za udział w konferencji, która odbyła się w siedzibie Uniwersytetu Pedagogicznego dn.9 maja br.

Czytaj więcej

Konferencja w Krakowie- Wielointeligentna edukacja dla dziecka w praktyce

18.04.2011

Szanowni Państwo! Zespół Doradców Metodycznych Urzędu Miasta Krakowa we współpracy z Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli Europejskie Centrum Edukacji serdecznie zapraszają Państwa Nauczycieli i Dyrektorów przedszkoli oraz Nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej na konferencję metodyczną Wielointeligentna edukacja dla dziecka w praktyce, która odbędzie się w Krakowie dn. 9 maja 2011r. Bardzo prosimy o przesłanie zgłoszenia udziału (imię i nazwisko, nazwa placówki, nr tel. kontaktowego) wyłącznie drogą e-mailową na adres: biuro@radosnaoferta.pl do dnia 5 maja 2011r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Czytaj więcej

Inteligencje wielorakie w Alwerni

05.04.2011

Serdecznie zapraszamy Państwa Nauczycieli edukacji przedszkolnej do udziału w autorskich warsztatach prowadzonych przez Monikę Zatorską, które odbędą się w Alwerni (woj. małopolskie, powiat chrzanowski).

Czytaj więcej

Inteligencje wielorakie w Chęcinach

05.04.2011

Miło nam poinformować, że w dniach 8 - 9 kwietnia 2011r. w Chęcinach (woj. świętokrzyskie) odbędzie się szkolenie dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z terenu miasta i gminy Chęciny "Wielointeligentna edukacja dla dziecka w praktyce". Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

Nowość - Wielointeligentne odkrywanie świata - program edukacji wczesnoszkolnej

25.03.2011

Zachęcamy nauczycieli klas I-III do wykorzystania programu edukacji wczesnoszkolnej "Wielointeligentne odkrywanie świata" w codziennej pracy. Program został opracowany w oparciu o nową podstawę programową (Rozporządzenie MEN z dn. 23 grudnia 2008r. w sprawie podstawy programowej (...) Aldona Kopik, Monika Zatorska

Czytaj więcej

Wielointeligentna edukacja - czas na zmiany

21.03.2011

Zapraszamy do udziału w warsztatach Wielointeligentna edukacja w praktyce, które odbędą się w Krakowie. Prowadzić je będzie współautorka koncepcji, Monika Zatorska

Czytaj więcej

Zapraszamy na XVI Targi Edukacyjne do Kielc

10.03.2011

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko targowe, gdzie zaprezentujemy ofertę szkoleniową i handlową. Będzie także można porozmawiać z autorkami koncepcji Wielointeligentnej edukacji dla dziecka, zakupić książkę "Wielorakie podróże - edukacja dla dziecka" z dedykacją, zdiagnozować własny profil inteligencji...

Czytaj więcej

V Europejska Konferencja Dyrektorów Przedszkoli w Warszawie

14.02.2011

Zapraszamy do udziału w V Europejskiej Konferencji Dyrektorów Przedszkoli w Warszawie dn. 24 lutego 2011r., organizowanej przez miesięcznik kierowniczej kadry oświatowej "Dyrektor Szkoły" oraz wydawnictwo Wolters Kluwer. Podczas konferencji Monika Zatorska przedstawi założenia naszej koncepcji Wielointeligentnej edukacji ze szczególnym uwzględnieniem diagnozowania możliwości dziecka. Bliższe informacje znajdują się na stronie internetowej konferencji http://dyrektorszkoly.pl/VEKDP/index.php

Czytaj więcej

Konferencje regionalne dla Dyrektorów i Nauczycieli przedszkoli w Krakowie i Katowicach

11.02.2011

Monika Zatorska będzie gościem konferencji organizowanych przez miesięcznik "Dyrektor szkoły" dla Dyrektorów i Nauczycieli przedszkoli, z cyklu "Zarządzanie w przedszkolu". Przedstawi autorskie rozwiązania w zakresie diagnozy, które stanowią początek budowania indywidualnej drogi rozwoju dziecka. Zapraszamy 17.02.2011r. w godz. 10.00 -15.30 do Krakowa (Urząd Miasta Krakowa, Plac Wszystkich Świętych 3-4, sala Dietla) oraz 18.02.2011r. w godz. 10.00 -15.30 do Katowic (Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli WOM, ul.kard. S.Wyszyńskiego 7)

Czytaj więcej