Pomoce szkolne, Naukowe, dla Uczniów oraz Studentów: Reymonta 62, 97-500 Radomsko sekretariat@edukacyjni.pl Kontakt do sklepu: 50791249

Wielointeligentna edukacja Siedlce

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach Wielointeligentna edukacja w praktyce, które odbędą się w Krakowie, w kwietniu 2011r. Dokładna data oraz miejsce szkolenia zostaną podane po zebraniu grupy osób zainteresowanych udziałem. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem (adres i nr telefonu znajdują się na stronie głównej oraz w zakładce Kontakt) lub bezpośrednio z autorką, tel.

Zapraszamy na XVI Targi Edukacyjne do Kielc

10.03.2011

Serdecznie zapraszamy Dyrektorów oraz Nauczycieli szkół i przedszkoli w dn. 16 – 17marca 2011r. na TARGI EDUKACJA, do  naszego stoiskoa wystawienniczego, w godz. 10.00- 16.00. Bliższe informacje o programie TARGÓW, adres i mapę dojazdu znajdziecie Państwo na stronie www.targikielce.pl

Zapraszamy także osoby i firmy zainteresowane współpracą.

Konferencje regionalne dla Dyrektorów i Nauczycieli przedszkoli w Krakowie i Katowicach

11.02.2011

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencjach w Krakowie i Katowicach (bliższe informacje, program oraz formularz zgłoszenia znajdą Państwo na stronie internetowej: Klub Młodzieży szkolnej w Siedlcach.

Monika Zatorska przedstawi nowatorskie rozwiązania z zakresu diagnozy, które każdy nauczyciel oraz dyrektor placówki może wprowadzić do pracy z dzieckiem i współpracy z rodzicami, realizując założenia koncepcji Wielointeligentnej edukacji dla dziecka.

Szczególnie w ROKU ODKRYWANIA TALENTÓW nasza koncepcja bazująca na teorii inteligencji wielorakich Howarda Gardnera, w której istotnym filarem jest także diagnoza profilu inteligencji dziecka, jego potencjału, mocnych i słabszych stron, pozwala na realizację działań wspierających talenty i zainteresowania każdego wychowanka, zgodnie z zasadą „Każde dziecko jest zdolne, ale nie ma dwojga dzieci zdolnych w ten sam sposób”.